Hlavní menu:

17.08.2008 [neděle] - 23.08.2008 [sobota], kategorie: Duchovní obnovy a exercicie

Exercicie s o. Anthonym

Českomoravská Fatima Koclířov u Svitav
O. Anthony

Exercicie pro mládež s o. Anthonym (katolickým knězem pův. z Indie)

V týdnu od 17. 8. do 23. 8. 2008 povede v Koclířově u Svitav (poprvé v ČR) mimořádné exercicie pro mládež otec Anthony. Tento mladý africký misionář byl Vincentiánskou Kongregací oficiálně ustanoven jako pokračovatel a nástupce otce Billa v jeho misijní práci na spáse lidských duší a na uzdravení celého člověka (duše, mysli i těla) po celém světě.

Otec Joseph Bill (1928-2008) pořádal duchovní cvičení po celém světě, celebroval uzdravující mše a šířil evangelium kardinálům, biskupům, kněžím, věřícím i nevěřícím. Bůh skrze něj uzdravil již nespočet lidí. Svědectví lidí, kteří se setkali s otcem J. Billem stále potvrzují jeho zvláštní dar uzdravování, který dostal od Boha. Jeho modlitby za uzdravení, opírající se o Kristovu autoritu, pomohly mnoha lidem přijmout Kristovo evangelium a umožnily jim obnovit svůj vztah ke katolické víře.

Jeho nástupce o.Anthony o své službě říká: "Miluji Ježíše více než cokoliv jiného. Stal jsem se misionářem v Africe, kam mě pozval otec Bill a kde jsem také strávil poslední týdny před jeho smrtí. Zemřel mi v náručí. Děkuji Bohu, že jsem mohl být s ním.Spolu s Matkou Boží Marií se modlím: Veliké věci učinil v mém životě ten, který je mocný. Bůh vám všem žehnej."

Více na www.frbill.info.

Pořadatel:

Lucie Ortiz tel. 777 794 311


Redakce: info (zavináč) hledampovolani (tečka) cz | Technický kontakt: Webdesignum 2008-2018 |